FacebookGoogle MapsEmail
tel. 22 894 44 44
tel. 728 988 711

Akcesoria

 

Uwaga w dniach 18-30.09

wielka posezonowa wyprzedaż w Moto Hangar

na akcesoria motocyklowe w sklepie stacjonarnym

Rabaty do -25%*!!!

w ofercie posezonowej wyprzedaży między innymi marki takie jak:

IXON, SHARK, ALPINESTARS, MT, SHIMA, ADRENALINE,

FOX, KINI REDBUL, OXFORD, TUCANO URBANO, KAWASAKI,

SUZUKI, RENNER, PUIG, NEXX, SHOEI, LS2.

Zapraszamy może znajdziesz coś dla siebie w dobrej cenie 🙂

Szczegóły oferty w sklepie lub tel. 22 894 44 44

  • Oferta do wyczerpania zapasów nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy tylko produktów dostępnych w naszym sklepie stacjonarnym, oferta nie jest dostępna w sklepie internetowym.

 

 Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w internecie.

KUPUJ ONLINE

sklep.motohangar.pl

Zapraszamy

Akcesoria motocyklowe to ogół tego, co sprawia, że jazda staje się nie tylko bezpieczna, ale i wygodniejsza. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyposażenie najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych, za których jakością stoi wiele opinii zadowolonych użytkowników. Pośród elementów wyposażenia znajdziecie oryginalną odzież – m.in. kombinezony, kurtki, spodnie, obuwie, nakrycia głowy, a także torby, plecaki i pokrowce na sakwy.

Całość naszego asortymentu sygnowana jest markami Kawasaki, Suzuki, Shoei, Shark, Alpinestars, Knox, Fly Racing, Scorpion, Oxford czy Adrenaline.

Oferujemy:

Akcesoria Suzuki

Akcesoria Kymco

Akcesoria Kawasaki

Centrum motocyklowe Moto Hangar to od lat jedno z najczęściej wybieranych serwisów motocyklowych na terenie Warszawy. Bogaty wybór dodatków i liczne promocje sprawiają, że nasze centrum stanie się Państwa punktem docelowym na mapie obiektów zaopatrzonych w najbardziej niezbędne, a także uzupełniające akcesoria motocyklowe. Warszawa już nas poznała, a Ty? Zapraszamy!


CyberChimps
LICZNIK: Licznik