tel. 728 988 711

Kaski motocyklowe

NOWOŚĆ 2018!

Legendarny model Shoei Neotec w nowej odsłonie NEOTEC II dostępny w Moto Hangar!

Shoei NEOTEC II to odświeżona wersja popularnego modelu Neotec oferuje unowocześnione funkcje i cechy, które ponownie potwierdzają wysoką pozycję marki w segmencie kasków szczękowych.

NEOTEC II wyróżnia nowy design skorupy, która jest jeszcze bardziej agresywna i wyjątkowo kompaktowa. Dzięki zastosowaniu 3 różnych wielkości skorup kask wyróżnia się doskonałym dopasowaniem i maksymalną funkcjonalnością. Co więcej nowe linie, płaskie wykończenie podbródka, a także czarne elementy tworzą nowoczesny wygląd. Zastosowana górna wentylacja nie tylko dba o regulację temperatury, ale spełnia rolę spoilera podczas jazdy w pozycji pionowej.

Aby dłuższe podróże były jeszcze przyjemniejsze, zoptymalizowano komfort noszenia nowego Neotec II redukując niepożądane czynniki zakłócające.
Dzięki konstrukcji “izolującej hałas” innowacyjne poduszki policzkowe opracowane w tunelu aerodynamicznym zapobiegają wnikaniu wiatru i dzięki temu zapewniają znacznie cichszą jazdę. Neotec II oferuje bardzo skuteczną osłonę przeciwwiatrową. Spoiler na podbródek (Aero Deflector) został również przeprojektowany, aby zwiększyć stabilność i umożliwić spokojną jazdę z niską turbulencją.

Podobnie jak w poprzedniku zastosowano system bezpiecznej blokady szczęki 360. Szczęka jest bezpiecznie utrzymywana w górnej pozycji. Ponadto istnieje inne tylne położenie zatrzaskowe, dzięki któremu możliwa jest podwójna homologacja P/J kasku otwartego oraz integralnego. Przycisk zwalniający mechanizm podnoszenia szczęki został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze nawet w zimie w grubych rękawicach.

Zapraszamy do Moto Hangar

Więcej informacji tel. 22 894 44 44

*************************************************************************************************

Nie trzeba dużo mówić o tym, jak istotną rolę odgrywają kaski motocyklowe. W razie, gdy kierowca traci kontrolę nad maszyną – najistotniejszą ochronę naszego ciała odgrywa właśnie kask. Dzięki niemu zmniejszamy ryzyko wystąpienia urazów głowy podczas incydentu na drodze.
Wszystkie oferowane przez nasz sklep kaski motocyklowe spełniają normy i posiadają stosowne certyfikaty. Oprócz jednak samego bezpieczeństwa zwrócić należy uwagę na komfort użytkowania. Zadbajmy o to, aby kask nie był zbyt ciasny – będzie uwierał w głowę i będziemy czuć duży dyskomfort. Zbyt luźny kask nie będzie dobrym zabezpieczeniem, a w dodatku będzie mocno uprzykrzał nam jazdę.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór kasków

  • kaski typu “jet” czyli otwarte (idealne na skuter)
  • kaski “szczękowe” (z podnoszoną szczęką)
  • kaski integralne
  • kaski enduro

Ofertę dobraliśmy tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

W naszym salonie można znaleźć kaski motocyklowe SHOEI, SUOMY, SHARK, SCORPION, NEXX, TUCANO URBANO (LEM), LS2 czy IISPIDO.

DSC_0621 2
DSC_0623 2
DSC_0624 2
DSC_0632 2
DSC_0619 2
CyberChimps
LICZNIK: Licznik