FacebookGoogle MapsEmail
tel. 22 894 44 44
tel. 728 988 711

Nasze Promocje

NOWOŚĆ 2018!

Legendarny model Shoei Neotec w nowej odsłonie NEOTEC II dostępny w Moto Hangar!

Shoei NEOTEC II to odświeżona wersja popularnego modelu Neotec oferuje unowocześnione funkcje i cechy, które ponownie potwierdzają wysoką pozycję marki w segmencie kasków szczękowych.

NEOTEC II wyróżnia nowy design skorupy, która jest jeszcze bardziej agresywna i wyjątkowo kompaktowa. Dzięki zastosowaniu 3 różnych wielkości skorup kask wyróżnia się doskonałym dopasowaniem i maksymalną funkcjonalnością. Co więcej nowe linie, płaskie wykończenie podbródka, a także czarne elementy tworzą nowoczesny wygląd. Zastosowana górna wentylacja nie tylko dba o regulację temperatury, ale spełnia rolę spoilera podczas jazdy w pozycji pionowej.

Aby dłuższe podróże były jeszcze przyjemniejsze, zoptymalizowano komfort noszenia nowego Neotec II redukując niepożądane czynniki zakłócające.
Dzięki konstrukcji “izolującej hałas” innowacyjne poduszki policzkowe opracowane w tunelu aerodynamicznym zapobiegają wnikaniu wiatru i dzięki temu zapewniają znacznie cichszą jazdę. Neotec II oferuje bardzo skuteczną osłonę przeciwwiatrową. Spoiler na podbródek (Aero Deflector) został również przeprojektowany, aby zwiększyć stabilność i umożliwić spokojną jazdę z niską turbulencją.

Podobnie jak w poprzedniku zastosowano system bezpiecznej blokady szczęki 360. Szczęka jest bezpiecznie utrzymywana w górnej pozycji. Ponadto istnieje inne tylne położenie zatrzaskowe, dzięki któremu możliwa jest podwójna homologacja P/J kasku otwartego oraz integralnego. Przycisk zwalniający mechanizm podnoszenia szczęki został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze nawet w zimie w grubych rękawicach.

Zapraszamy do Moto Hangar

Więcej informacji tel. 22 894 44 44

 

LIKWIDACJA KOLEKCJI * WYPRZEDAŻ * RABATY DO -70%

Szalone dni w Centrum Motocyklowym Moto Hangar w Warszawie! Ustrzel prezent  dla bliskiego Ci motocyklisty nawet 70% taniej!

Myślałeś już o prezencie na nadchodzące Mikołajki i Gwiazdkę? A może już teraz chciałbyś zaopatrzyć się w odzież na kolejny sezon? Jeśli na oba z tych pytań odpowiedź brzmi tak – to ta okazja skierowana jest do Ciebie!

Centrum Motocyklowe Moto Hangar likwiduje tegoroczną kolekcję akcesoriów oraz odzieży motocyklowej. Już od  3 listopada możesz nabyć wybrane produkty marek Alpinestars, Ixon, Shark, Oxford i wielu innych z rabatem sięgającym nawet 70%. O szczegóły dopytasz przy okazji wizyty w sklepie.

Przyjedź do Moto Hangar w Warszawie na ul. Grochowską 14 E i zapoluj na okazje cenowe!

Zapraszamy

*Akcja trwa od 3 listopada do wyczerpania zapasów. Nie dotyczy oferty e-sklepu i allegro.

ZIMOWANIE MOTOCYKLA

99 PLN/miesięcznie

Szczegóły oferty w Moto Hangar tel. 22 894 44 44

*************************************************************************************************

POLECAMY PIERWSZE WRAŻENIA Z JAZDY NASZYMI DEMÓWKAMI:

DZIĘKI CODA

Motocykle demo dostępne w salonie na jazdy testowe dla chętnych,

informacje w Moto Hangar tel. 22 894 44 44 , 728 988 711

*************************************************************

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w internecie.

KUPUJ ONLINE

sklep.motohangar.pl

Zapraszamy

CyberChimps
LICZNIK: Licznik